Godziny pracy: Pon – Pt 8:00 – 20:00

Automatyka do bram – Napędy MagEnergy Łódź

Automatyka do bram jest w dzisiejszych czasach niezwykle popularnym rozwiązaniem, które w znaczny sposób ułatwia nasze codzienne funkcjonowanie. Zapewnia szybkie i wygodne zamykanie i otwieranie bram garażowych i bram wjazdowych bez względu na pogodę. Nowoczesne systemy charakteryzują się jakością, niezawodnością, trwałością, cichą pracą i łatwością w obsłudze. Montaż automatyki jest możliwy w przypadku niemal każdego rodzaju bram, ale ze względu na ich zróżnicowaną budowę stosuje się inne mechanizmy.

Przy wyborze najlepszego rozwiązania kluczowe znaczenie mają trzy elementy, które sprawią, że system zapewniał komfort użytkowania i był niezawodny. Należą do nich:

  • sposób otwierania bramy,
  • szerokość wjadu,
  • waga bramy.

Napędy do bram skrzydłowych i przesuwnych – montaż i serwis MagEnergy Łódź

Zabezpieczenie wjazdu do garażu, który de facto jest częścią domu, solidną bramą to niezwykle ważna kwestia dla jego właściciela. Równie ważna jest wygoda związana z ich funkcjonalnością. Napędy do bram garażowych to urządzenia mechaniczne, które sterowane są przy pomocy pilota. Dzięki niemu nie ma konieczności wysiadania z samochodu.

Automatyka do bram jest rozwiązaniem stosowanym w trzech najpopularniejszych konstrukcji: w konstrukcji rozwieranej (dwa skrzydła bramy), w konstrukcji bramy uchylnej (co wymaga przestrzeni przed wjazdem do garażu) oraz w konstrukcji bramy segmentowej (brama mieści się pod sufitem garażu).

Napędy do bram skrzydłowych

Pod względem konstrukcji bramy skrzydłowe są specyficzne. Napędy do bram skrzydłowych to systemy, których rozwiązania uwzględniają konieczność obsługi dwóch skrzydeł w sposób synchroniczny. W przypadku automatyki do bram dwu- i jednoskrzydłowych muszą być brane takie czynniki, jak: szerokość skrzydła, waga skrzydła i wiatr.

Napędy do bram przesuwnych

Prawidłowo dobrane napędy do bram przesuwnych pozwalają na ich płynne, niezawodne otwieranie i zamykanie bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Wybór właściwego rozwiązania zależy od rozmiarów bramy (szerokości), jej wagi oraz częstotliwości użytkowania. Wymieniane czynniki są m.in. decydujące przy wyborze optymalnej mocy silnika.

Nasza firma to zespół doświadczonych specjalistów, którzy pomogą w doborze systemu automatyki do bram, który będzie idealną odpowiedzią na Twoje potrzeby. Nasze realizacje opieramy na bezpieczeństwie, niezawodności i zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa klientów. Oferujemy mechanizmy i akcesoria do bram, które wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi i wysoką jakością. Gwarantujemy serwis i wsparcie techniczne przez cały okres użytkowania wybranego napędu.

Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu automatyki do bram.

Automatyka bram

Montaż urządzeń automatyki do bram i wjazdów

Napędy do bram Łódź
Napędy do bram skrzydłowych i przesuwnych Łódź

Zajmujemy się doborem urządzeń automatyki do bram oraz realizacją kompleksową dostawy i montażu urządzeń automatyki do bram i wjazdów. Naszym klientom oferujemy pełną obsługę w zakresie prawidłowego wyboru oraz montażu. Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia.

Automatyka do bram Łódź